Praska Park

Standard

SWOBODA WYBORU

Nowe mieszkania oferowane przez Praska Park reprezentują architekturę nowoczesną. Istnieje możliwość zakupu mieszkań w metrażach od 27 do 117 m2. Osoby, które myślą o większym metrażu mogą skorzystać z możliwości łączenia powierzchni mieszkaniowych. Nasz nowoczesny projekt pozwala na dowolną aranżację wnętrz. Pokój z aneksem kuchennym, czy wyodrębniona kuchnia? Ostateczna decyzja dotycząca wyglądu mieszkania należy właśnie do Ciebie. Skorzystaj z możliwości wyboru! 

Szerokie przeszklenia

Szerokie przeszklenia

Przestronne okna i szklane balustrady to powiew architektonicznej lekkości oraz dobry dostęp do światła dziennego. Dzięki temu życie w przestronnych pomieszczeniach staje się jeszcze przyjemniejsze.

Rowerownie

Rowerownie

Lokalizacja Praska Park sprzyja wykorzystaniu roweru do rekreacji czy dojazdów do pracy. Ogólnodostępna rowerownia zapewni mieszkańcom możliwość wygodnego parkowania rowerów.

Jakość materiałów

Jakość materiałów

Nowoczesne, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, bezpieczne drzwi antywłamaniowe, dbałość o estetykę powierzchni wspólnych - tu wszystko jest przemyślane pod kątem jakości.

Zielone ogródki

Zielone ogródki

Z własnym ogródkiem relaks po pracy czy spotkanie ze znajomymi nabierają zupełnie innego wymiaru. Prywatna, zielona przestrzeń to doskonałe miejsce do odpoczynku dla dorosłych i do zabawy dla dzieci.

Kuchnia jaką chcesz

Kuchnia jaką chcesz

W zależności od potrzeb mieszkańców w Praskiej Park w wybranych mieszkaniach istnieje mozliwośc wydzielenie odrębnej kuchni.

Niskie budownictwo

Niskie budownictwo

Cztery kondygnacje budynku i otoczenie zielonymi terenami oraz niską zabudową dają niespotykane w centrum Krakowa wrażenie kameralności.

Phone icon

Kontakt:

tel. 534 755 537

Map