Praska Park

Inwestor

GO+Home, inwestor Praska Park to grupa spółek skupiających projekty deweloperskie. Firma prezentuje jakościowe podejście do budowanych inwestycji, na które składa się szczegółowa analiza potrzeb mieszkańców, wysoka jakość tworzonych przestrzeni i komfort ich użytkowania oraz pełna odpowiedzialność za całokształt przedsięwzięcia, począwszy od etapu wstępnych projektów do momentu oddania gotowego obiektu.

 

Dbamy o bezpieczeństwo wkładu finansowego klientów

Szczególną dbałość przywiązujemy do bezpieczeństwa wkładu finansowego Klientów – zachowując maksymalną przejrzystość na każdym etapie współpracy.

Wsparcie kredytowe

Aby proces zakupu mieszkania był dla Klienta jak najbardziej przyjazny, oferujemy pełne wsparcie w procesie uzyskania finansowania, dzięki współpracującym doradcom kredytowym.

Gwarancja jakości

O tym, że warto zaufać grupie GO+home świadczą zakończone sukcesem projekty. Na rynku krakowskim są to inwestycje Perła Prądnika oraz I etap PRASKA PARK. Ta druga swieżo oddana do użytku, to 54 mieszkania o wysokim standardzie, ulokowane w dwóch budynkach, wykonanych z materiałów najwyższej jakości.

Phone icon

Kontakt:

tel. 534 755 537

Map